Připomeňte si inspirativní ochutnávku programu Ředitel naživo!

Vynikající vzdělávací výsledky, digitální vzdělávání na vysoké úrovni, podpora začínajících učitelů a další vzdělávání učitelů - to je jen několik z mnoha důvodů, proč za inspirací vyrazit právě do Estonska. Inspiraci odjinud prostřednictvím exkurzí a studijních cest po Česku i zahraničí nabízíme všem účastníkům našeho programu.

Nakoukněte spolu s námi pod pokličku estonského školství.
Dozvíte se například:

V čem je estonský vzdělávací systém pozoruhodný?

Co si z Estonska může odvézt pro svou praxi český ředitel?

Co mají estonské a české školství společného?

Díky čemu patří estonští žáci k subjektivně nejspokojenějším?

O akci

Kdy: úterý 21. 2. 2023 | 18:00
Kde: online stream přes YouTube
Cena: zdarma

Na inspirativní online ochutnávce jsme sdíleli také užitečné informace o programu Ředitel naživo a prostor byl i na zodpovězení dotazů diváků.

Podívejte se na záznam

Ochutnávkou provázeli

Jiří Sehnal

Jiří je průvodcem programu Ředitel naživo a ředitelem Základní školy TGM ve Svitavách. Školy, kde se před lety rozhodli implantovat metodu Feuersteinova instrumentálního obohacování přímo do výuky. Sám trochu provokativně říká, že je z běžné devítileté školy, jakých jsou v naší zemi tisíce. A právě proto považuje zkušenosti jejich týmu za inspirativní.

Iva Müllerová

Iva je zástupkyní ředitele v ZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí a také absolventka 2. běhu programu Ředitel naživo. Za důležitý pilíř (nejen) základního vzdělávání považuje získávání a naplňování kompetencí, především kompetence k učení. Účinně podpořit žáky i učitele v jejich úsilí dosahovat cílů je zadání, které se snaží celé vedení školy naplňovat.

Petr Hopfinger

Petr je manažerem vzdělávacích programů pro ředitele škol v naší organizaci Učitel naživo. Je odpovědný za jejich fungování a rozvoj. Do léta 2022 řídil sedm let bilingvní montessori gymnázium Duhovka, předtím byl programovým ředitelem sítě škol PORG.

Ondřej Klímek

Ondřej se podílí na tom, aby klapal jak program Ředitel naživo, tak Lídr školy, na kterém spolupracujeme s NPI. Zároveň nahlíží pod pokličku Ředitele i Učitele naživo a vybírá, čím by se tyto dva programy mohly vzájemně obohatit. Dlouhodobě se věnuje neformálnímu vzdělávání a zážitkové pedagogice.

A další lidé z týmu průvodců i organizačního týmu programu Ředitel naživo.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na další setkání!


Akci pořádala organizace Učitel naživo, z. ú.